Utleiebetingelser

Søndag - torsdagFredag/ lørdagVask
Hele huset hele (fredag – søndag)5.0001.750
Hele huset uten kjøkken2.1003.1001.750
Hele huset uten peisestue1.6002.5001.650
Hovedsal og møterom1.2002.1001.650
Hovedsal og lillesal1.2002.1001.650
Hovedsal 1.0002.0001.500
Lillesal3506001.100
Peisestue og møterom7501.0001.100
Peisestue5006001.000
Møterom4006001.000
Minste leie i helg2.0001.000
Forberedelser dagen før300
Kjøkkenet dagen før til middagsforberedelse500
Depositum (ungdomsfester)3.000
Bruk av kjøkkenet tilKafeMat
Inntil 50 personer100300
51 – 100 personer200400
Over 101 personer300500
Kirkeby Grendehus © 2015 | Webløsning levert av Navigatio AS